36"
12"
Proform Green Epoxy
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Green |
| Height | 54" |
| Length | 36" |
| Material | Steel |
| Number Of Shelves | 5 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf |
| Size | 12" x 36" x 54" |
| Width | 12" |