72"
30"
Chrome
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Finish | Chrome Plated |
| Height | 63" |
| Length | 72" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Width | 30" |