24"
24"
Gray
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Gray |
| Finish | Epoxy Coated |
| Height | 63" |
| Length | 24" |
| Load Capacity Per Shelf | 800 lbs. |
| Material | Steel |
| Number Of Shelves | 4 |
| Overall Depth | 24" |
| Overall Height | 63" |
| Overall Width | 24" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Recommended Environments | Dry, Wet |
| Shelving Configuration | Starter |
| Size | 24" x 24" x 63" |
| Whole Unit Load Capacity | 3200 lbs. |
| Width | 24" |