Item: CG9LYWModel: WR63-1848BK
In Stock
18"
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Shelving Unit
Color Black
Height 63"
Length 48"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf
Width 18"