60"
14"
Proform Green Epoxy
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Green |
| Height | 63" |
| Length | 60" |
| Number Of Shelves | 5 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Size | 14" x 60" x 63" |
| Width | 14" |