Item: CG9LXRModel: WR63-1460P
In Stock
14"
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Shelving Unit
Color Green
Height 63"
Length 60"
Number Of Shelves 4
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf
Size 14" x 60" x 63"
Width 14"