48"
12"
Gray
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Finish | Gray Epoxy |
| Height | 63" |
| Length | 48" |
| Number Of Shelves | 4 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Size | 12" x 48" x 63" |
| Width | 12" |