42"
30"
Black
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Black |
| Height | 54" |
| Length | 42" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf |
| Width | 30" |