Item: CT8JQMModel: WC54-CB1824GYCross Ref: 60TU66
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Number Of Shelves 3
Overall Depth 18"
Overall Height 54"
Overall Width 24"
Usable Depth 18"
Usable Width 24"