24"
48"
Proform Green Epoxy
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Green |
| Height | 72" |
| Length | 48" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-rwr72-1830ld.pdf |
| Width | 24" |