QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD86-2454C-5 Wire Shelving, 5 Shelf Add-On, 24 x 54 x 86 Inch Size, Chrome
54"
24"
Chrome
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 86" |
| Length | 54" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr86-1236bk.pdf |
| Width | 24" |