72"
18"
Gray
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Finish | Gray Epoxy |
| Height | 86" |
| Length | 72" |
| Number Of Shelves | 5 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr86-1236bk.pdf |
| Size | 18" x 72" x 86" |
| Width | 18" |