48"
24"
Black
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Black |
| Height | 86" |
| Length | 48" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr86-1236bk.pdf |
| Width | 24" |