QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD74-1872C Wire Shelving, 4 Shelves Add On, 18 x 72 x 74 Inch Size, Chrome
Item: CG9KPUModel: AD74-1872C
In Stock
18"
Item Wire Shelving Unit
Color Silver
Finish Chrome
Height 74"
Length 72"
No. Of Shelves 4
Number Of Shelves 4
Overall Depth 18"
Overall Height 74"
Overall Width 72"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf
Shelf Adjustments 1"
Width 18"