QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD63-1860GY Wire Shelving Add-On Kit, Add-On, 60 x 18 Inch Size, 63 in Overall Height, 4 Shelve
60"
18"
Gray
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Gray Epoxy Finish |
| Height | 63" |
| Length | 60" |
| Number Of Shelves | 4 |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Size | 18" x 60" x 63" |
| Width | 18" |