Item: CG9JURModel: AD54-2448BK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Shelving Unit
Color Black
Height 54"
Length 48"
Product Datasheet quantum-storage-systems-wr54-1236bk.pdf
Width 24"