PBC LINEAR HVR-4-024.000 Linear Bearing Rail, Nom. Rail Size, 4, 24 Inch Overall Length, Steel
Item: CR3XBGModel: HVR-4-024.000Cross Ref: 2UUV9
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Material Steel
Nominal Rail Size 4
Overall Height 61.2 mm
Overall Length 24"
Overall Width 157.2 mm