Item: CR9NHEModel: CC24-018.000Cross Ref: 2CRB4
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Shaft
Dia. Tolerance 1.499" to 1.5"
Diameter Tolerance -0.001" to 0"
Diameter Tolerance Maximum 0"
Length 18"