PASS AND SEYMOUR PS4100B5-W Pin And Sleeve Watertight Inlet, 100A, 600V, 3 Way
Product Specifications:
| Item | Pin and Sleeve Inlet |
| Color | Gray |
| Number Of Wires | 4 |
| Voltage | 600V AC |