PASS AND SEYMOUR PS4100B7-W Pin And Sleeve Watertight Inlet, 100A, 480V, 3 Way, 2 Awg
| Number Of Wires | 4 |
| Voltage | 480V AC |
| Wire Size | 2 AWG |