PARKER 922977 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
Get it by Thursday, May 21
€716.42 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Hydraulic and Lube Oil Element |
| B Dimension | 1.63" |
| D Dimension | 3 7/25" |
| E Dimension | 0.768" |
| Product Datasheet | parker-906450.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Magnetic Welding Squares
- Portable Crowd Control Barricades
- Recycling Carts
- Automated Gas Detector Test Systems
- Hardware Cloth
- DESTACO 381-M Series Pull Action Latch Clamps
- HONEYWELL Rig Dog Knit Water Resistant Gloves
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND CU2900 Gas Springs
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, Direct Thermal, 9.5 mm Dots
- RUD CHAIN ABA Lifting Points For Welding
- HOBO Data Logger
- SHEPHERD CASTER Swivel Plate Casters
- GRAINGER Structural Pipe Fitting
- SPEARS VALVES PVC Duct Fitting Reducing Tees, Belled Socket
- WHEATON Boston Round Bottles
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PARKER 922977 Hydraulic And Lube Oil Replacement Element
€716.42 /unit
