PANDUIT SE25P-TR0 Braided Expandable Sleeving, 0.25 x 200ft
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Height | 86.36 mm |
| Hts | 3917210000 |
| Max Operating Temperature | 125°C |
| Max. Cable Dia. | 3/8" |
| Min. Operating Temp. | -70°C |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Width | 151.13 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.47 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Electric Polishers And Buffers
- MIG Accessories
- BNC Adapters
- Plunger Pumps
- Split Rivets
- REVCOR Propeller, 24 inch
- SALISBURY Class 0 Electrical Insulating Rubber Gloves, 11 Inch, Red
- VIEGA PROPRESS Dielectric Union Zero Lead Bronze Press x FNPT
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond Culture Tube Caps, for 25 mm Glass Culture Tubes