OILITE AAM3038-24B Sleeve Bearing, Bronze, 30 mm Bore, 38 mm Od, 24 mm Length | CT4LHF 788TA5
OILITE AAM3038-24B Sleeve Bearing, Bronze, 30 mm Bore, 38 mm Od, 24 mm Length
Item: CT4LHFModel: AAM3038-24BCross Ref: 788TA5
Item Sleeve Bearing
Bore Dia. 30 mm
Min. Temp. -35°F
Outside Dia. 38 mm
Overall Length 24 mm