NEW AGE 21848ES30P Equipment Stand 18 x 30 x 48 | AF2ZXC 6ZUE4
NEW AGE 21848ES30P Equipment Stand 18 x 30 x 48
Item: AF2ZXCModel: 21848ES30PCross Ref: 6ZUE4
In Stock
Get it by Monday, May 25
Color Silver
Depth 18"
Frame Material Aluminum
Height 30"
Includes Hex Key
Length 48"
Number Of Shelves 2
Overall Depth 18"
Overall Fixed Height 30"
Overall Height Range 30"
Overall Load Capacity 400 lbs.
Overall Width 48"
Overall Wxd 48" x 18"
Pipe Dia. 1 3/8"
Post Dia. 1.312"
Wheel Material Polyolefin
Width 18"
Work Surface Depth 18"
Work Surface Material Aluminum
Work Surface Width 48"