NEW AGE 22024ES24P Equipment Stand 20 x 24 x 24 | AF2ZWT 6ZUD5
NEW AGE 22024ES24P Equipment Stand 20 x 24 x 24
Item: AF2ZWTModel: 22024ES24PCross Ref: 6ZUD5
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Equipment Stand
Assembled/unassembled Unassembled
Color Silver
Depth 20"
Edge Type Lipped
Height 24"
Length 24"
Load Rating 400 lbs.
Material Aluminum
Number Of Shelves 2
Pipe Dia. 1 3/8"
Post Dia. 1.312"
Width 20"