NEW AGE 21848ES24P Equipment Stand 18 x 24 x 48 | AF2ZWR 6ZUD4
NEW AGE 21848ES24P Equipment Stand 18 x 24 x 48
Item: AF2ZWRModel: 21848ES24PCross Ref: 6ZUD4
In Stock
Get it by Friday, May 22
Color Silver
Depth 18"
Frame Material Aluminum
Height 24"
Includes Hex Key
Length 48"
Number Of Shelves 2
Overall Depth 18"
Overall Fixed Height 24"
Overall Height Range 24"
Overall Load Capacity 400 lbs.
Overall Width 48"
Overall Wxd 48" x 18"
Pipe Dia. 1 3/8"
Post Dia. 1.312"
Wheel Material Polyolefin
Width 18"
Work Surface Depth 18"
Work Surface Material Aluminum
Work Surface Width 48"