NEW AGE 21836ES30P Equipment Stand 18 x 30 x 36 | AF2ZXA 6ZUE2
NEW AGE 21836ES30P Equipment Stand 18 x 30 x 36
Item: AF2ZXAModel: 21836ES30PCross Ref: 6ZUE2
In Stock
Get it by Monday, May 25
Color Silver
Depth 18"
Frame Material Aluminum
Height 30"
Includes Hex Key
Length 36"
Number Of Shelves 2
Overall Depth 18"
Overall Fixed Height 30"
Overall Height Range 30"
Overall Load Capacity 400 lbs.
Overall Width 36"
Overall Wxd 36" x 18"
Pipe Dia. 1 3/8"
Post Dia. 1.312"
Wheel Material Polyolefin
Work Surface Depth 18"
Work Surface Material Aluminum
Work Surface Width 36"