MERSEN FERRAZ MD400U11 Disconnect Switch, 1000V, 400A, 2 Pole | CH4ZPD
MERSEN FERRAZ MD400U11 Disconnect Switch, 1000V, 400A, 2 Pole
Item: CH4ZPDModel: MD400U11
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Disconnect Switch
Amps 400A
Height 4.47"
Length 8.94"