MERSEN FERRAZ MD200U11 Disconnect Switch, 1000V, 200A, 2 Pole | CH4ZNY
MERSEN FERRAZ MD200U11 Disconnect Switch, 1000V, 200A, 2 Pole
Item: CH4ZNYModel: MD200U11
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Disconnect Switch
Amps 200A
Height 3 11/25"
Length 6 24/25"
Number Of Poles 2
Width 4.55"