MERSEN FERRAZ MD250U11 Disconnect Switch, 1000V, 250A, 2 Pole | CH4ZNZ
MERSEN FERRAZ MD250U11 Disconnect Switch, 1000V, 250A, 2 Pole
Item: CH4ZNZModel: MD250U11
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Disconnect Switch
Amps 250A
Height 3 11/25"
Length 6 24/25"
Number Of Poles 2
Width 4.55"