MERSEN FERRAZ A15QS200-4IL Semiconductor Fuse, High Speed, 150V, 200A, aR Class | CH4TVR
MERSEN FERRAZ A15QS200-4IL Semiconductor Fuse, High Speed, 150V, 200A, aR Class
Item: CH4TVRModel: A15QS200-4IL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Ac Max I.r./breaking Capacity I1 200 kA
Ac Voltage 150V AC
Ac/dc AC/DC
Amps 200A
Connection/terminal Type Blade
Diameter 28.7 mm
Finish Tin Plated
Frequency 50/60 Hz
Indication System Yes
Indication System Type Il Indicator
Length 67.6 mm
Rated Voltage Ac Ul 150V
Rated Voltage Dc Ul 150V