MARTIN SPROCKET CMD60036X60 Drum Pulley, Mine Duty, 60 Inch Outside Dia., 36 Inch Face Width, Steel
Item: BA4DXKModel: CMD60036X60
In Stock
Get it by Monday, May 25
Bushing Type MXT60
Face Width 36"
Material Steel
Outside Dia. 60"
Outside Diameter 60"
Profile Crown Face
Shaft Dia. 6"