Item: BA2GKLModel: CMD16030X30
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Drum Pulley
Bushing Type MXT30
Face Width 30"
Material Steel
Outside Dia. 16"
Outside Diameter 16"
Profile Crown Face
Shaft Diameter 3"