Get it by Friday, May 22
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Baling Wire |
| Astm Number | A641 |
| Baling Wire Type | Spool |
| Color | Silver |
| Diameter | 0.0348" |
| Length | 77 ft. |
| Material | Galvanized Annealed Wire |
| Product Type | Baling Wire |
| Wire Diameter | 0.035" |