KRUEGER H-2-89-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 89 2 Npt | AA7TUD 16N471
KRUEGER H-2-89-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 89 2 Npt
Item: AA7TUDModel: H-2-89-ALLSSCross Ref: 16N471
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 89"
For Container Type No Specific Style
For Liquid Type DEF
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 89"