IGUS SAW1080-3-A Linear Actuator Assembly, 108mm Wide, 300mm Travel, Lead Screw, 25mm Pitch | CV6LQE
IGUS SAW1080-3-A Linear Actuator Assembly, 108mm Wide, 300mm Travel, Lead Screw, 25mm Pitch
Item: CV6LQEModel: SAW1080-3-A
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Assembly
Pitch 25 mm