IGUS SAW1080-1-A Linear Actuator Assembly, 108mm Wide, 100mm Travel, Lead Screw, 25mm Pitch | CV6LQC
IGUS SAW1080-1-A Linear Actuator Assembly, 108mm Wide, 100mm Travel, Lead Screw, 25mm Pitch
Item: CV6LQCModel: SAW1080-1-A
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Assembly
Pitch 25 mm