HUSKY 184812043120DA Pallet Rack Add-on 120 x 48 x 120 With Deck | AD4CQU 41E313
HUSKY 184812043120DA Pallet Rack Add-on 120 x 48 x 120 With Deck
Item: AD4CQUModel: 184812043120DACross Ref: 41E313
In Stock
Pallet Rack Configuration
Get it by Friday, May 22
Connection Type Teardrop
Depth 48"
Finish Polyurethane, Galvanized
Footplates 4" x 4 1/4"
Footplates 4" x 4-1/4"
Number Of Shelves 2
Overall Depth 48"
Overall Height 10 ft.
Overall Width 123"
Pallet Rack Configuration Add On
Usable Width 10 ft.
Width 120"