HAMMOND 1418N4E10 Enclosure, 24 x 20 x 10 Inch Size, Wall Mount, Carbon Steel, Ansi 61 Gray | CV7JJU
HAMMOND 1418N4E10 N4 Wall Mount Enclosure With Panel, Steel, Gray, 24 X 20 X 10 Inch Size
Item: CV7JJUModel: 1418N4E10
In Stock
24"
20"
10"