GRAINGER ZUSAH3X125 O-Ring, 125 mm Inside Dia, 131 mm Outside Dia, 131 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3MBE 712J41
GRAINGER ZUSAH3X125 O-Ring, 125 mm Inside Dia, 131 mm Outside Dia
Item: CQ3MBEModel: ZUSAH3X125Cross Ref: 712J41
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 125 mm
Actual Outside Dia. 131 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 125 mm
Nominal Outside Dia. 131 mm
Nominal Width 3 mm