GRAINGER ZUSAH2X45 O-Ring, 45 mm Inside Dia, 49 mm Outside Dia, 49 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3JVX 712F58
GRAINGER ZUSAH2X45 O-Ring, 45 mm Inside Dia, 49 mm Outside Dia
Item: CQ3JVXModel: ZUSAH2X45Cross Ref: 712F58
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 45 mm
Actual Outside Dia. 49 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 45 mm
Nominal Outside Dia. 49 mm
Nominal Width 2 mm