Item: CQ7DNTModel: PT30488/12PH95Cross Ref: 49DP08
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Caster Dia. 12", 8"
Caster Size 2 1/2", 2"
Caster Wheel Dia. 12", 8"
Caster Wheel Material, Tread Material Phenolic
Caster Wheel Width (2) 2", (2) 2 1/2" (2) 2"
Deck Gauge 12 ga.
Deck Height 13 5/8"
Deck Length 48"
Deck Material Steel
Deck Surface Smooth
Deck Width 30"