GRAINGER M51240.100.0045 Set Screw Stainless Steel M10 X 1.50Mm Flat 45Mm, 50PK | AG2JRN 31KA69
GRAINGER M51240.100.0045 Set Screw, M10x1.5 Thread Size, Pln, 45 mm Lg., 8 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JRNModel: M51240.100.0045Cross Ref: 31KA69
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 50
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 45 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 45 mm