GRAINGER M51230.100.0050 Set Screw A2 Stainless Steel M10 X 1.50Mm Dog 50Mm, 50PK | AG2JNU 31KA04
GRAINGER M51230.100.0050 Set Screw, M10x1.5 Thread Size, Pln, 50 mm Lg., 8 mm Drive Size, Dog, Hex Socket
Item: AG2JNUModel: M51230.100.0050Cross Ref: 31KA04
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 915
Display Qty 50
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 50 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 50 mm