GRAINGER M51230.100.0045 Set Screw A2 Stainless Steel M10 X 1.50Mm Dog 45Mm, 50PK | AG2JNT 31KA03
GRAINGER M51230.100.0045 Set Screw, M10x1.5 Thread Size, Pln, 45 mm Lg., 8 mm Drive Size, Dog, Hex Socket
Item: AG2JNTModel: M51230.100.0045Cross Ref: 31KA03
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 915
Display Qty 50
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 45 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 45 mm