GRAINGER M39250.475.0125 Parallel Key C45K Steel 45 X 25 X 125Mm, 5PK | AH7XTQ 38DY70
GRAINGER M39250.475.0125 Parallel Key, High, Steel, 45 mmx25 mmx125 mm Size, 125 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XTQModel: M39250.475.0125Cross Ref: 38DY70
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Grade Grade C45K
Head Height 25 mm
Height 25 mm
Key Shape Round
Key Type Undersized
Length 125 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Material Quality Standards Din 6885A
Product Type Parallel Key
Size 45 mm x 25 mm x 125 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 45 mm