GRAINGER M39250.234.0063 Parallel Key C45K Steel 22 X 14 X 63Mm, 10PK | AH7XRC 38DY35
GRAINGER M39250.234.0063 Parallel Key, High, Steel, 22 mmx14 mmx63 mm Size, 63 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XRCModel: M39250.234.0063Cross Ref: 38DY35
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade C45K
Head Height 14 mm
Height 14 mm
Key Shape Round
Key Type Undersized
Length 63 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Material Quality Standards Din 6885A
Product Type Parallel Key
Size 22 mm x 14 mm x 63 mm