GRAINGER M39250.066.0022 Parallel Key C45K Steel 6 X 6 X 22Mm, 50PK | AH7XKG 38DW99
GRAINGER M39250.066.0022 Parallel Key, High, Steel, 6 mmx6 mmx22 mm Size, 22 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XKGModel: M39250.066.0022Cross Ref: 38DW99
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade C45K
Head Height 6 mm
Height 6 mm
Key Shape Round
Key Type Undersized
Length 22 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Material Quality Standards Din 6885A
Product Type Parallel Key
Size 6 mm x 6 mm x 22 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 6 mm