GRAINGER M39000.100.0160 Taper Pin 10 X 160Mm, 10PK | AH7WRX 38DT19
GRAINGER M39000.100.0160 Taper Pin, Std, 10 mm Small End Dia., 163 mm Lg., Free Cutting Steel, Not Gr., Pln
Item: AH7WRXModel: M39000.100.0160Cross Ref: 38DT19
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Non Graded
Large End Diameter 13.26 mm
Length 163 mm
Product Type Taper Pin
Shank Length 163 mm
Small End Dia. 10 mm
Type Standard
Usable Length 160 mm