GRAINGER M39000.050.0060 Taper Pin 5 X 60Mm, 25PK | AH7WQD 38DR78
GRAINGER M39000.050.0060 Taper Pin, Std, 5 mm Small End Dia., 61 mm Lg., Free Cutting Steel, Not Gr., Plain
Item: AH7WQDModel: M39000.050.0060Cross Ref: 38DR78
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Non Graded
Length 61 mm
Length Tolerance Type JS15
Material Free Cutting Steel
Small End Dia. 5 mm
Standard D1B
System Of Measurement Metric
Type Standard
Usable Length 60 mm